Операція "Автобус". ДАІ стежить за перевізниками

На території Херсонської області розпочалися профілактичні заходи «Автобус – 2014».

Протягом 2014 року з метою профілактики аварійності на пасажирському транспорті співробітниками ДАІ області здійснено 73 перевірки пасажироперевізників, під час яких видано 20 вимог ДАІ на усунення виявлених недоліків, до адміністративної відповідальності притягнуто 17 посадових осіб.

Зафіксовано 453 порушення Правил дорожнього руху, допущених водіями пасажирського транспорту, у тому числі 10 фактів керування у нетверезому стані. Виявлено 44 факти експлуатації автобусів з технічними несправностями. До управління Укртрансінспекції направлено 5 подань щодо позбавлення перевізників ліцензій на право здійснення перевезень пасажирів. За результатами їх розгляду 2-х перевізників позбавлено ліцензії, 1-му видано розпорядження на усунення недоліків, ще по 2-х проводяться перевірки.

З метою забезпечення безпеки пасажирських перевезень, особливо організованих груп дітей до місць відпочинку, з 20 травня по 20 червня 2014 року на території області проводяться комплексі профілактичні заходи на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2014».

Заходи спрямовані на попередження порушень ПДР водіями автобусів, насамперед проїзду залізничних переїздів, перевищення обмежень швидкості руху автобусів, перевезення пасажирів понад установлену кількість, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини, правил зупинки і стоянки, керування водієм автобусом без ліцензійної картки, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відхилення від визначеного маршруту руху, зберігання автобусів поза встановленими місцями стоянки. Посилено контроль за дотриманням вимог безпеки під час організації та здійснення перевезень дітей до місць відпочинку, на екскурсії.

Увага також приділятиметься питанням діяльності в автопідприємствах фахівців з безпеки дорожнього руху, недопущення фактів позагаражного зберігання транспортних засобів, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

Прес-служба УДАІ УМВС
в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон