У Херсонському держуніверситеті відбулося онлайн-засідання ректорату

ХДУ, дистанційна, освітній процес
Вчора, 16 березня, відбулося онлайн-засідання ректорату Херсонського державного університету за участі деканів факультетів, керівників структурних підрозділів, служб та відділів.

Перший проректор ХДУ Сергій Омельчук висловив подяку представникам університету за злагоджену роботу. За його словами, нині спільнота Херсонського державного університету перетворилася в потужну команду волонтерів. І незалежно від того, яку посаду обіймає співробітник університету – чи то викладач, чи то фахівець відділу, чи то студент – сьогодні всі об’єдналися заради спільної мети – допомоги тим, хто цього потребує. І навіть ті представники закладу, які знаходяться за межами міста, також щоденно роблять свій важливий внесок. Слова вдячності лунали й на адресу співробітників тих відділів і служб, які продовжують виконувати свою роботу й забезпечують життєдіяльність університету. Деякі з працівників знаходяться на роботі 24/7.

У ході засідання члени ректорату обговорили декілька важливих питань. Перше стосувалося особливостей відновлення освітнього процесу для здобувачів усіх рівнів і форм навчання в дистанційному форматі. Навчання заплановано розпочати з 28 березня, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології синхронно й асинхронно (з можливістю працювати без фіксованого розкладу).

За словами проректорки з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’ї Мальчикової, наразі головна мета – виконання індивідуального навчального плану та максимальне надання якісних освітніх послуг студентам. Для цього науково-педагогічним працівникам необхідно попередньо провести підготовчу роботу. Зокрема, розробити систему конкретних рекомендацій для здобувачів у межах навчальних компонент, що полегшить сприйняття й засвоєння матеріалу. Крім того, перший проректор Сергій Омельчук повідомив, що три аспірантські ОНП, акредитування яких було заплановано на поточний навчальний рік, успішно акредитовані НАЗЯВО ще на 5 років. Серед них такі освітньо-наукові програми як «Освітні, педагогічні науки», «Правознавство» та «Психологія».

Про роботу Волонтерського центру Херсонського державного університету розповіла проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Алла Цапів. За її словами, завдяки спонсорській підтримці закордонних університетів-партнерів та профспілкових організацій викладачів і студентів ХДУ вдалося закупити необхідні продукти для мешканців гуртожитків. Більш того, сформувати продуктові набори, що вже найближчим часом будуть доставлені до викладачів поважного віку. Також Волонтерський центр систематично надає допомогу студентам, викладачам та співробітникам університету, що знаходяться в гуртожитках.

Крім того, Алла Цапів зазначила, що щоденно Херсонський державний університет отримує листи від закордонних закладів-партнерів, де вони висловлюють не лише слова підтримки, а й пропонують конкретні пропозиції щодо допомоги та співпраці.

Про особливості табелювання співробітників і НПП у сучасних умовах розповів проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник.

Директорка Генічеського фахового коледжу Галина Толубець проінформувала членів ректорату ХДУ про діяльність закладу та перебіг освітнього процесу.

Пресцентр ХДУ
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон