У Херсонському держуніверситеті долучилася до всеукраїнського психологічного тренінгу

Херсон, ХДУ, тренінг
Лектором заходу виступила керівниця психологічної служби Полтавського державного аграрного університету, практичний психолог зі стажем та фізичний реабілітолог за другою освітою Ірина Плаксієнко.

«Основна мета нашої зустрічі – надати цікаві та ефективні вправи, спрямовані на опанування емоцій в стресовій ситуації без негативних наслідків для себе», – зазначила психологиня.

Зустріч об’єднала навколо себе близько 100 викладачів, студентів та співробітників з багатьох закладів вищої освіти України, серед них і Херсонський державний університет.

На заході учасники обговорили прості й ефективні способи подолання гострого стресу та швидкого розслаблення, познайомилися з практичними методами саморегуляції та гармонізації психофізичного стану.

Варто зазначити, що наш освітній заклад також піклується про психологічне самопочуття спільноти університету. На базі ХДУ функціонують Соціально-психологічна служба та Волонтерський центр, що надають висококваліфіковану та якісну допомогу всім, хто цього потребує.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів