НАЗК дає роз'яснення

посадовці, лави ЗСУ
У зв’язку з численними зверненнями, НАЗК повідомляє:

- публічні службовці, які зараз обороняють Батьківщину та проходять військову службу та службу у складі Сил територіальної оборони Збройних Сил України (ЗСУ) чи добровольчих формувань територіальних громад жодним чином не порушують обмеження щодо сумісництва і суміщення з іншими видами діяльності.

Попри те, що Закон України “Про запобігання корупції” передбачає обмеження щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю для ряду посадовців, захищаючи Батьківщину від рашистських окупантів посадовець не порушує вимог антикорупційного законодавства. До того ж на час військової служби за посадовцем зберігається робоче місце.

НАЗК підтримує посадовців у боротьбі з рашистами та наголошує - соціальні гарантії передбачені для бійців ЗСУ, тероборони та добровольчих формувань, не вважаються додатковим прибутком.

Ознайомитися з роз'ясненням НАЗК докладніше можна за посиланням: https://bit.ly/ci_army.

Дякуємо захисникам та захисницям нашої Батьківщини!

Також нагадуємо, що допомогти армії та теробороніі можна також через Штаб гуманітарної допомоги при НАЗК (благодійна організація Штаб.ua).
  • гаряча лінія: 0 800 337 348
  • email: helpforpeople@nazk.gov.ua
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон