Народилася дитина: як оформити документи, якщо "єМалятко" не працює

дитина, реєстрація, документи
Зареєструвати доньку чи сина офлайн можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану.

В Україні тимчасово недоступна онлайн-послуга "єМалятко", тому громадянам, які стали батьками, пропонують інший шлях для реєстрації новонародженої дитини. Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Дії".

"Послуга "єМалятко" онлайн тимчасово недоступна. Це пов'язано з тим, що деякі державні реєстри було відключено з міркувань безпеки. Проте народження малюка можна зареєструвати офлайн", - йдеться в повідомленні.

Як зареєструвати дитину

Зареєструвати доньку чи сина офлайн можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС). Вони зараз працюють у штатному режимі всюди, окрім міст та районів, де ведуться активні бойові дії.

У який ДРАЦС йти

Ви можете зареєструвати дитину в будь-якому відділі, який працює. Незалежно від місця народження дитини та місця проживання батьків.

Які документи треба для реєстрації народження

Необхідно показати паперове медичне свідоцтво про народження за формою №103/о.

Що робити, якщо дитина народилася за кордоном

Якщо дитина народилася за кордоном, оформлювати свідоцтво можна або там, або очікувати на стабілізацію ситуації в Україні, щоб зареєструвати народження на батьківщині. Однак у цьому випадку знадобиться переклад свідоцтва апостилем.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів