Інсулін в Україні на період воєнного стану видаватимуть безкоштовно

інсулін, Упяд, безкоштовно
На період воєнного стану в Україні інсулін для пацієнтів відпускатимуть безкоштовно. Уряд ухвалив відповідне рішення, повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.

Кошти за виробництво інсуліну повністю компенсують з держбюджету, тому пацієнтам не потрібно буде доплачувати за препарат.

Зміни у питаннях реімбурсації лікарських засобів, зокрема щодо доплат за препарати інсуліну
  • суб’єктам господарювання за договорами про реімбурсацію надають повне відшкодування вартості препаратів інсуліну з держбюджету;
  • доплату з пацієнтів не стягують, положення про часткове відшкодування вартості препаратів інсуліну, розрахунку суми доплати за препарати інсуліну, що сплачуються пацієнтами аптечному закладу, — не застосовуються.
У Національній службі здоров'я України уточнили, що всі 47 препаратів інсуліну, включені до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за Програмою медичних гарантій, тепер повністю безоплатні на період дії воєнного стану.

Для того, щоб отримати інсулін безплатно треба:

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон