Науковці ХДУ долучились до петиції на підтримку діяльності українських вчених

петиція, ХДУ, вчені
Нещодавно науковці України звернулися до світової спільноти – дослідницьких фондів, університетів, наукових установ та урядів – з проханням надати можливість для дистанційної роботи українських учених й проведення ними досліджень.

«Можливість працювати віддалено дозволить науковцям, які постраждали від війни в Україні, продовжувати наукову роботу та співпрацювати зі світовою академічною спільнотою. Під час пандемії COVID-19, навіть ті, хто не мав доступу до лабораторій могли виконувати комп’ютерне моделювання, теоретичні дослідження, огляди літератури тощо. Часи COVID-19 продемонстрували, що дистанційна наукова діяльність може бути успішною», – йдеться в петиції українських учених.

Також мова йде про двосторонні мікрогранти, дистанційне працевлаштування, доступ до обчислювальних ресурсів, бібліотек, баз даних тощо.

Наразі під петицією підписалося майже 700 осіб.

Активно до ініціативи долучилася й наукова спільнота Херсонського державного університету. Для наших учених - це можливість продовжувати інтелектуальну боротьбу за незалежність нашої держави.

Українська наука має розвиватися й процвітати, а наші вчені проводити дослідження й робити нові відкриття!

Ознайомитися, підписатися під петицією й тим самим підтримати українських науковців можна за посиланням Петиция · Open remote positions for Ukrainian refugee scholars · Change.org

Пресцентр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів