Херсонці не хочуть повернення у радянські часи

Херсон, СРСР, повернення
Настрої і сподівання багатьох херсонців висловила у соцальних мережах Дарья Мальчикова:

...колись у середині 1980-х у мене, семирічної, був обов'язок - прийти о 14 годині, на початку перерви, у магазин, зайняти чергу, щоб о 15-ій, коли він відкриється, купити 1 кг докторської ковбаси (більше не давали в "одні руки") А тато з мамою кожні вихідні ходили до меблевого магазину на проспект Будівельників і відмічалися у черзі на меблі для кухні, сподіваючись, що через кілька років наступить і їх "щаслива мить"...

Сьогодні, провівши майже так само у чергах весь день з сім'єю, я гостро відчула відчайдушне НЕ бажання повертатися у часи СРСР... Мої діти народилися і зростають у вільній, незалежній Україні - їм не знайомі були поняття дефіциту, порожніх полиць і черг - окрім черг на КПП, коли ми родиною їхали на відпочинок за кордон.

Вже зрозуміло, що нас "звільнили" від мирного життя і добробуту, сотні людей лишили життя і майбутнього, і все ж щодня я не перестаю сподіватися, що нарешті загарбники усвідомлять - НІКОЛИ люди, які протягом 30 років дихали повітрям незалежності і свободи, не повернуться до кайданів другорядності під впливом чужих імперіалістичних амбіцій... Херсон вистоїть! Слава Україні!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів