Завтра відкриють Центральний ринок Херсона

Херсон, центральний, ринок
Завтра, 15 березня відкриється Центральний ринок Херсона, – повідомляє адміністрація ринку. Наразі ведуться перемовини з підприємцями, які тимчасово згорнули торгівлю й запрошуються містяни, що мають власну продукцію для збуту.

Вже відомо, що продаватимуться макарони, консерви, овочі. На ринку можна буде придбати господарські товари, засоби для догляду за рослинами, насіння.

Під торгівлю виділяється крита частина ринку – павільйон площею 800м2, що знаходиться біля вул. Потьомкінської. В адміністрації вважають, що у випадку складних погодних умов там буде зручно здійснювати торгівлю й з машини.

Херсонці, які реалізовуватимуть власну продукцію, за орендну місця не сплачуватимуть. Для підприємців буде мінімальна плата, яка піде на охорону та прибирання.

За словами голови правління Херсонської облспоживспілки Валерія Шахунова, Центральний ринок весь цей час охоронявся й мародерства та крадіжок не було.

Адміністрація ринку запрошує до співпраці підприємців, що займаються продажем будь-яких груп товарів, людей, які втратили роботу й готові опанувати нову професію, хай навіть тимчасово.

В адміністрації ринка зауважують, що охорона ринку убезпечить продавців від можливих негативних наслідків воєнного часу, а працівники лабораторії – херсонців від небезпечної продукції.“Нам разом дбати про свої родини й підтримувати життєдіяльність міста“, – каже Валерій Шахунов.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів