У Херсоні хрестять дітей - життя триває

Херсон, діти, хрещення
Подружжя херсонців, з першого дня війни живуть у підвалі. Вчора, 12 березня вони охрестили свою п’ятимісячну доньку, повідомляють кореспонденти Суспільного.

Тетяна і Василь з 11-річним Максимом і маленькою донечкою з першого дня війни живуть у підвалі. Вони підтримують тих, хто поруч. З дому принесли електроподовжувачі, чайники, ковдри, щоб облаштувати всім, хто змушений ховатись від вибухів і пострілів, хоч якийсь комфорт.

З першого дня війни живуть у підвалі. За цей час всі, хто перебуває у сховищі, стали однією великою родиною. Тепер їх пов’язують і духовні зобов’язання. Тетяна і Василь взяли хрещеними для своєї Дар’ї чоловіка і жінку, з якими більше двох тижнів ділять простір, їжу, речі.

12 березня у церкві Таврійського мікрорайону відбувся обряд хрещення. Попри тимчасову окупацію, нестачу продуктів і ліків, перебування у підвалі, життя триває!© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон