Як працюватиме Херсонський держуніверситет в умовах воєнного стану

ХДУ, канікули, продовжено
У Херсонському державному університеті продовжено канікули для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти денної форми навчання та дистанційний режим роботи для співробітників й науково-педагогічних працівників до 25 березня.

Згідно наказу від 10 березня 2022 року № 196-Д «Про організацію роботи університету з 14 березня 2022 року в умовах запровадженого воєнного стану в Україні» продовжується запровадження дистанційного режиму роботи для співробітників університету й науково-педагогічних працівників, окрім тих, хто:

– тимчасово виїхав за кордон;
– перебуває на Західній Україні;
– знаходиться на військовій службі;
– проходить службу в підрозділах територіальної оборони;
– є співробітниками служби охорони університету.

Триває чергування співробітників на робочих місцях та координування діяльності підрозділів з керівництвом університету в таких відділах як: загальний відділ, відділ кадрів, плановий відділ, бухгалтерія, договірний відділ, транспортна служба, відділ охорони праці, адміністративно-господарча частина, господарча частина, інженерно-технічний відділ, відділ цифрової інфраструктури, студентське містечко, навчально-тренувальний центр, СОТ «Буревісник».

Щоденно проходять наради керівництва щодо питань життєдіяльності освітнього закладу.

Проректори, декани факультетів, керівники відділів і служб на постійному зв'язку зі здобувачами та співробітниками. У разі необхідності здійснюється інформування керівництва університету про надзвичайні ситуації та потреби. Працює Волонтерський центр ХДУ, який займається забезпеченням продуктових, продовольчих потреб, а також ліків для представників закладу. А також активно допомагає лікарням міста. Крім того, центр активно допомагає лікарням містам.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів