Херсонські комунальники відновлюють освітлення та газопостачання у зруйнованій обстрілами Антонівці

Херсон, комунальники, Антонівка
Вчора, 10 березня робітники комунальних підприємств Херсона цілий день працювали в Антонівці, - повідомляють у Херсонській міській раді.

Працівники КП «Херсонміськсвітло» з однією «вишкою» були задіяні в роботі над відновленням освітлення в Антонівці. Відновлено лінії по Горького, Будьонного, Лермонтова, Кошового, Кримській, частини Олімпійської. По вул. Херсонській відновили обірвані у трьох місцях мережі, відремонтували РП 206 та РП 190 й освітлили частину Антонівки.

Фахівці КП "Херсонводрканал" відзвітували, що закрили проблемні питання з водопостачанням в Антонівці. Вода споживачам міста подається цілодобово.

Газовики відновлювали газопостачання споживачам на наступних вулицях Антонівки: пров. Благодатний, Пляжний, Лазурний, Таврійський, Вишневий, Сонячний, інші. Всього 96 будинків, розташованих до мосту.

На 11 березня планується ремонт розподільчого газопроводу по вул. Херсонській і відновлення газопостачання для 24 споживачів. Окрім того, газовики виїдуть для огляду й налаштування газорозподільчих пунктів у Зеленівці, Східному, на Бериславському шосе та біля Тубдиспансеру


© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон