У Херсонській обласній лікарні одружилися молоді лікарі

Херсон, молоді, лікарі
У Херсонській обласній клінічній лікарні сталася приємна подія — одружилися інтерни-лікарі. В цей нелегкий для країни час, ми повинні пристосовуватися до цих обставин, які навкруги нас. Тож, за законами воєнного часу церемонію розпису провів директор лікарні Віктор Короленко, - розказав перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський:

- До привітань молодих долучився особисто. Від імені голови обласної ради Олександра Самойленко та всього депутатського корпусу щиро побажав молодим миру та щасливого подружнього життя.

Презентував і подарунок - прапор України. Сьогодні наш прапор є справжнім символом нашої свободи, нашого щастя та нашого майбутнього. Впевнений, що після закінчення війни, депутати обласної ради не забудуть про цю подію та зможуть додатково порадувати молодят.

Зазначу, що подарунок у вигляді прапора дуже щиро був прийнятий молодим подружжям. Ці лікарі - майбутнє нації. Вони борються за Україну так само завзято як і наші військові. Таку державу не перемогти! Щастя молодим! Слава Україні!


© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон