Партнери Херсонського державного університету готові надавати гуманітарну підтримку

партнери, ХДУ, гуманітарна допомога
Колективи українських та європейських закладів вищої освіти – наші партнери – підтримують Херсонський державний університет інформаційно, емоційно та готові надати гуманітарну допомогу.

До університету вже надійшло багато листів від ЗВО-друзів зі словами підтримки та переліком гуманітарної допомоги.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що наш освітній заклад високо цінує турботу та бажання підтримати студентів і співробітників. «Це дуже важливо для нас: знати, що світ усвідомлює, з якою агресією та геноцидом стикнулися Херсон і Україна», – акцентує ректор та дякує всім, хто намагається допомогти.

Отримали листа від колективу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Колеги зібрали в допомогу нашому регіону миючі та дезінфікуючі засоби, продукти харчування та засоби особистої гігієни.

Спільнота гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) теж висловила слова підтримки і запросила повідомити про потреби та обсяг допомоги. До підтримки Херсонського державного університету долучився Коледж Санта-Фе (Гейнсвилл, Флорида).

Херсонський державний університет щиро вдячний друзям за підтримку! Наразі наша область заблокована окупантом, припинено постачання будь-яких вантажів. Упевнені, що так буде не завжди. Правда переможе!

За інформацією сайту ХДУ


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів