У Херсонському держуніверситеті працює волонтерський центр

ХДУ, Співаковський, допомога
Майже два тижні як у Херсонському державному університеті призупинено освітній процес – студенти не навчаються, викладачі не проводять заняття. Сьогодні вся університетська спільнота об’єднується заради допомоги та підтримки ближніх.

Нині викладачі та представники адміністрації закладу турбуються про забезпечення життєдіяльності університету, працюють волонтерами та допомагають рідному місту.

В університеті функціонує Волонтерський центр, який надає гуманітарну допомогу всім, хто цього потребує. Серед них не лише представники ХДУ, які вимушені жити в укриттях закладу, а й ветерани ХДУ, звичайні херсонці, які опинилися в скрутному становищі. Так, завдяки нашим волонтерам здійснюється підвіз та закупівля продуктів, ліків, продовольчих товарів тощо.

У координації з іншими волонтерами міста налагоджено підвіз свіжого хліба.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, до допомоги закладу долучаються депутати Херсонської обласної ради. Одне з важливих питань, яке вдалося вирішити завдяки депутату Олександру Синенку - забезпечення представників університету картоплею. Крім того, викладачі-волонтери активно надають допомогу херсонським лікарням, по можливості задовольняють потреби в ліках та лікарських засобах.

Пресцентр ХДУ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон