Дитина не сама: в Україні запустили чат-бот допомоги дітям

чат-бот, дыти, допомога
В Україні запустили чат-бот допомоги "Дитина не сама", який має допомоги дітям у складних ситуаціях у воєнний час.

Про це повідомив Офіс Президента України сторінці у Facebook. Чат-бота створили спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики.

"Війна може розлучати батьків і дітей, ставити сім’ї у кризові ситуації. Ми робимо все, щоб допомогти", – вказано у описі каналу.

У меню можна обрати шість пунктів. Кожен з кроків містить детальну інструкцію, як поводитись в тій чи іншій ситуації.

Прихищу дитину

Можете обрати пункт, якщо хочете тимчасово прихистити дитину у своїй сім'ї. Для цього існує форма тимчасового влаштування – безкоштовна форма прихистку дитини.

Також вам необхідно залишити заявку, вказавши персональні дані та контакти. Як тільки з’явиться дитина, що потребуватиме прихистку, вам зателефонують від служби у справах дітей.

Дитина загубилась

Тут знайдете поради, як діяти якщо ваша дитина загубилася. В Україні, зателефонуйте 102, повідомте найближче відділення поліції чи зверніться до представників місцевої влади. Якщо дитина загубилась закордоном – гаряча лінія 116 000.

Знайшов дитину

Якщо ви бачите чи знайшли самотню дитину. Потрібно діяти так:
  • переконайтеся, що дитина дійсно без супроводу, розпитайте людей поруч;
  • запитайте в дитини, як її звати і звідки вона.Дізнайтесь, коли востаннє вона бачила маму/тата чи іншого дорослого, який був із нею;
  • не залишайте дитину на самоті. Відведіть дитину в тепле і безпечне місце, де є інші дорослі, і поруч із місцем, де знайшли її;
  • Зателефонуйте 102, повідомте найближче відділення поліції або зверніться до представників місцевої влади.
Для іноземців/ For foreignes:

Якщо вам відомі міжнародні організації, які готові прихистити українських дітей. Потрібно залишити заявку. Така сама інформація розміщена англійською мовою.

Гаряча лінія

Якщо ви маєте інші запитання пов’язані з дітьми, то у чаті знайдете контакти гарячої лінії підтримки дітей, сімей та соціальних працівників. Ось вони:

Київстар

+380675679845
+380969905450

Lifecell

+380636614252
+380633994592

Vodafonе

+380953271521


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів