Херсонські медики працюють в штатному режимі

ХерсонЮ медики, працюють
У херсонських лікарнях ведеться прийом сімейних лікарів, які працюють у штатному режимі . Працюють лікарі первинної медичної ланки. Медична допомога надається у повному обсязі, зокрема проводиться протиковідна вакцинальна кампанія.

Про роботу херсонських медзакладів сьогодні, 9 березня, інформує пресслужба Херсонської міської ради:

КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша”: працює у штатному режимі, надаючи медичну допомогу за усіма профілями. Також працюють поліклініки № 1 (Ушакова, 20) та № 2 (Тираспільській, 62).У поліклініці № 3 міської клінічної лікарні (просп. 200-річчя Херсона,25) приймає хірург, лор, сімейні лікарі. У амбулаторії загальної практики сімейної медицини (Сенявіна,2), окрім прийому сімейних лікарів, ведеться прийом невропатолога.

Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних (вул. Комарова,2): працює у штатному режимі. Травмологічне відділення приймає у порядку живої черги. Працює жіноча консультація. В усіх поліклініках лікарні ведуться прийоми черговими сімейними лікарями та лікарем ендокринологом. За ніч у пологовому відділенні народився один хлопчик.

Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського (вул. Кримська, 138): працює у штатному режимі, надаючи медичну допомогу за усіма профілями. За ніч до лікарні звернулася 21 особа. Декілька осіб госпіталізовано. Усього в лікарні перебуває 147 осіб, переважно із загостренням хронічних захворювань.За ніч у пологовому відділенні народилася одна дівчинка.

Поліклініка лікарні працює. Збільшено кількість чергових лікарів первинної медичної ланки, що надають допомогу. За необхідності проводиться огляд вузькоспеціалізованих лікарів. Профогляди тимчасово не проводять.

Крім цього, розгорнуті пункти видачі вкрай необхідних медикаментів:

– Поліклініка № 3 міської клінічної лікарні (просп. 200-річчя Херсона,25);

– Поліклініки № 1 (Ушакова, 20);

– Поліклініка №2 Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних (вул. Комарова,2);

– Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського (вул. Кримська, 138).

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів