Науковці Херсонського держуніверситету допомагають заповіднику

Херсонщина, ХДУ, допомога
Завдяки науковцям ХДУ вдалося придбати ячмень для тварин біосферного унікального заповідника в Асканії-Нова на Херсонщині

Оскільки низка об’єктів природно-заповідного фонду України знаходиться під тимчасовою окупацією російських військ, у складному становищі опинився і всесвітньо відомий біосферний заповідник «Асканія-Нова ім.Ф.Е. Фальц-Фейна», який є степовою перлиною України.

«Проведення тендерних процедур та доставка за договорами кормів для тварин зараз неможлива або вкрай обмежена, – прокоментував професор ХДУ Олександр Ходосовцев. Завдяки ініціативі науковця вдалося придбати в складних умовах 11 тон ячменю (77 тисяч гривень) для тварин!


- Робота не припиняється. Очікуємо на гарні новини та чергові придбання! Директор та всі співробітники вдячні за допомогу! Після перемоги заїдемо в Асканію і зробимо селфі із зебрами та сайгаками на фоні українського степу», – зазначає Олександр Ходосовцев.

Фото Biктop Шaпoвaл
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів