У селища під Херсоном доставили продовольчу допомогу від компанії Данон

Херсон, допомога, Данон
Наддніпрянський старостинський округ перебуває у складному становищі. Через блок-пост в Інженерному люди не можуть виїхати за межі селищ Наддніпрянське, Молодіжне та Інженерне.

Як повідомляє староста Олександр Кицун, в Інженерному немає світла другий тиждень. Частково вдалося підключити мешканців до малопотужної трансформаторної підстанції, забезпечили подачу води та відновили роботу каналізаційної системи.

У Молодіжному світло є, але існує проблема з наявністю продуктів харчування.

Найскладніше наразі у Наддніпрянському. Тут пошкоджено трансформаторну підстанцію. Мешканці своїми силами намагаються її відремонтувати. У районі Молодіжного порушені декілька електричних опор. Потребують ремонту близько 3-4 прольотів. Через постійних рух російської техніки, неможливо розпочати ремонтні роботи.

Незважаючи на складнощі, мешканцям зазначених селищ організували безкоштовну доставку молочної продукції з херсонського заводу компанії ДАНОН, - повідомляють у Херсонській міській раді.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів