На Херсонщині розгромили Інститут зрошуваного землеробства

Херсонщина, Інститут, землеробство
На окупованій Херсонщині російські зайди брутально плюндрують усе, що було її гордістю та зміцнювало економічний і туристичний потенціал.

У самому обласному центрі вони розгромили Інститут зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України, який опинився просто у зоні бойових дій.

«На нашій виробничій базі російські танкісти влаштували собі стоянку. Злили для себе всі наші запаси дизельного палива, понівечили техніку.

На току впала стіна, мішки з елітним насінням розкидані полем. Частину дослідних ділянок озимих нових сортів на полях поруч із дорогою витолочила бронетехніка.

Посівна ярих культур фактично зірвана – адже немає ні пального, ні добрив. Яким буде врожай цього року, боюся навіть думати», - ледве стримувала сльози у телефонній бесіді з власкором «Голосу України» директор інституту, член президії НААН України Раїса Вожегова (на фото).
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів