На Херсонщині очільники окупованих міст закликають до стійкості

нагородження, окуповані міста
Голови територіальних громад окупованих Херсона та Нової Каховки прокоментували своє нагородження орденами Мужності.

Зокрема, у зверненні до городян очільник Херсона Ігор Колихаєв сказав: «Щодо ордену, призначеному НАМ з ВАМИ Президентом, то він займе гідне місце у херсонському музеї. Як символ опору та загальної перемоги над ворогом» (кінець цитати).

У телефонній розмові з власкором «Голосу України» міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко повідомив про своє кредо: «У нас є принципи, важливо їх не порушувати. А совістю ми не торгуємо. У місті для людей є світло та тепло, у домівках затишно – це головне. Працівники міськради, волонтери, комунальники роблять своє діло, допомагають вивозити біженців з місць запеклих бойових дій, постачати у місто все необхідне».

Мужності новокаховським службовцям органу місцевого самоуправління справді не бракує. Ризикуючи життями, працівники аварійних бригад комунальних підприємств виїжджають ремонтувати пошкоджені в ході бойових дій мережі, щомиті ризикуючи потрапити під обстріл з боку загарбників...

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів