Мер Херсона сподівається на "зелений коридор"

Херсон, зелений, коридор
Про це Херсонській міський голова Ігор Колихаєв повідомив в ефірі телеканалу РАДА.

Міський голова говорить, що медична інфраструктура працює на 100%. Лікарі працюють, надають допомогу. Але у Херсоні закінчуються медикаменти, потрібен інсулін, потрібне дитяче харчування.

"Сьогодні місту треба найнеобхідніші медикаменти для людей різного віку. Особливо для людей похилого віку. Йде війна. Люди помирають і так само народжуються маленькі діти. І я їх називаю дітьми війни.

Зараз готуються обладнання для ефірів на телекомпанії, які будуть показувати, що необхідно для нашого регіону. В першу чергу йде питання про зелений коридор, який необхідний для Херсона та області", - говорить міський голова.

За словами Ігоря Колихаєва, жителям Херсона продукти роздаються безплатно: "Запускаємо хлібокомбінати для того, що можна було випікати хліб. Працюють волонтери. Всім вдячний. Ми разом з вами. Ми тримаємось. Ми йдемо далі, щоб місто жило і в місті було життя.

Ми сподіваємося на переговори, які сьогодні були. Для розв'язання питання по зеленому коридору для гуманітарного конвою. Я впевнений, що ми все-таки зможемо отримати постачання, яке необхідні для життєдіяльності міста. Я впевнений, що буде зелений коридор", - заявляє Ігор КОЛИХАЄВ.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів