На Херсонщині згуртовуються громади

Херсонщини, гуртом, громади
У важкі часи вижити можна тільки згуртвавшися разом. Це усвідомлюють у громадах на Херсонщині.

Наприклад, у Верхньорогачицькій селищній раді Каховського району Херсонщини створили антикризовий штаб, який опікується створенням продовольчого резерву та допомогою громадянам, що опинилися в кризовій ситуації.

Наразі серед найбільш вразливих груп населення є одинокі та самотньопроживаючі люди похилого віку. Щоденно опікуються ними соціальні працівники Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Станом на 3 березня всі громадяни забезпечені продуктами харчування, засобами гігієни та ліками.

- Звертаємося до всіх верхньорогачан, які мають можливість допомогти землякам із числа багатодітних сімей, малозабезпечених, інвалідів, людей похилого віку - простягніть руку допомоги, поділіться продуктами харчування, засобами гігієни, медикаментами. Заздалегідь вдячні кожному! Разом - ми сила та гідно пройдемо всі випробування!, - переконані у громаді.

Пункт збору волонтерської допомоги РБК (вхід збоку вул.Ювілейної 0990528748) по старостинський округах у старостатах (координують старости).

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів