Херсонський державний університет став прихистком для студентів та співробітників

ХДУ, прихисток, студенти, викладачи
Вже тиждень як студенти, викладачі та співробітники Херсонського державного університету вимушені замість навчання та роботи перебувати в укриттях.

Сьогодні, як ніколи, спільнота університету демонструє свою єдність, а університет надає прихисток та підтримку всім, хто цього потребує.

Керівництво Херсонського державного університету, адміністрація та профільні служби роблять все можливе для того, аби люди, які перебувають у гуртожитках та укритті мали все необхідне для забезпечення гідних умов для життя. Наразі студенти, які проживають у гуртожитках, співробітники та їх родини, які користуються укриттям, мають все необхідне.

Щоранку проводиться координаційна нарада, на якій обробляється інформація щодо потреб та стану всіх студентів і співробітників. Навіть якщо вони не перебувають на території університету.

«Турбота та проінформованість про нашу університетську родину - це наша відповідальність», - наголошує ректор Олександр Співаковський і щиро дякує всім, хто зараз забезпечує життєдіяльність університету та наших коледжів, з якими теж є постійний зв’язок.

Працює Волонтерський центр ХДУ.

Серед важливого - вдалося зв'язатися з товариством Червоного Хреста. Представники товариства привезли необхідні продукти та навіть солодощі для дітей, які перебувають в укритті.

Також приїздив лікар - оглянув дітей, зробив відповідні призначення та надав ліки.

Разом - ми сильні, впевнені в Херсонському державному університеті!

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів