Голопристанький міський голова намагається допомагати людям

Херсонщина, Гола, Пристань
У Голій Пристані на Херсонщині рганізовані групи місцевих жителів патрулюють вулиці Копанів, Малих Копанів, Гладківки, Таврійського, Старої та Нової Збур'ївки, Кардашинки та міста Гола Пристань, - про це Суспільному розказав Голопристанський міський голова Олександр Бабич

За його словами , влада територіальної громади займається розв'язанням проблеми з нестачею продовольства: "Вчора довезли ще близько 150 тонн картоплі. Кому не вистачило в попередні дні, вони змогли її взяти. На сьогодні очікуємо ще молоко. Якщо воно буде, то в першу чергу будемо роздавати малозабезпеченим і родинам з дітьми. Зараз активно працюємо над тим, щоб найти борошно і наші пекарні мали можливість безперервно працювати", - повідомив Олександр Бабич.

Служби соціального забезпечення доставляють хліб і гарячі обіди літнім людям. Допомога надається і геріатричному пансіонату. Лікарня працює в штатному режимі: "Медики несуть свою варту. Комунальні служби в межах своїх можливостей надають послуги: водопостачання та відведення, опалення. Працюємо і в умовах, які склалися. Намагаємося допомагати людям", - розповів голова Голопристанської територіальної громади.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів