Херсонцям нагадали правила поведінки під час обстрілу

Херсон, обстріл, правила
Херсонська обласна державна адміністрація, у зв’язку з бойовими діями на території міста, інформує херсонців про правила поведінки під час обстрілу:

1. Міна. Довгий та протяжний свист. Від міни рятує будь-яке заглиблення! Тільки не треба бігти, озирнись і падай у найближчу ямку. Не бійся прямого влучення, свист прямий ти не почуєш, шукай заглиблення і падай. Не бійся реакції оточуючих, якщо помилився, ніхто адекватний тебе не засудить. У тебе є 2-5 секунд.

2. Гаубичний снаряд. Звучить майже так само, але часу менше, немає ямки, падай де стоїш! Потім якщо що обтрусишся.

3. Град. У хорошу погоду град чутно з далекого, звучить як шурхіт, шшш. Не важливо, з якої відстані стріляє, у вас є 14 секунд, не панікуйте, це багато часу! В укриття! Град не пробиває щось на виліт, знову ж таки врятує будь-яка ямка!

4. Танк. Тут як пощастить. Постріл танка чутно разом із влученням. Але! Перезаряджання від 4 сек! Перший не влучив, рвіть пазурі і глибше. Танк в радіусі 7 метрів рве все, тому стало зрозуміло, що по вас працює танк, вибір не великий або лежати або рвати в укриття.

5.Смерч. Звук, немов підлітає винищувач, він не встромляється кудись, а відкривається метрах в 10-20 над землею і закидає касетними зверху вниз. Дві речі, які, можливо, вам врятують життя, б'є його заряд метрів на п'ять максимум, і головне лежати!

Важливо! Після обстрілу є снаряди, що не розірвалися. Не чіпати!

За можливості, краще перебувайте в укриттях або вдома у кімнаті, де немає вікон.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон