Херсонський державний університет об'єднався навколо спільної мети

Херсон, ХДУ, єднання
Сьогодні, в ці складні для нашої країни часи, спільнота Херсонського державного університету об’єдналася і згуртувалася навколо спільної мети – жити у вільній та мирній Україні.

Студенти, викладачі, співробітники освітнього закладу на чолі з представниками адміністрації не стоять осторонь і активно долучаються до волонтерської діяльності.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначає: «В укриттях університету та гуртожитків тепла, добра атмосфера, високий рівень самоорганізації, жодної паніки. Наші перший проректор Сергій Омельчук, проректори Дар’я Мальчикова, Максим Вінник, декани та викладачі збирають та розвозять гуманітарну допомогу по лікарнях.

Підключаються й студенти-волонтери. Ми всі по можливості знаходимося на робочих місцях, координуємося з владою міста, зокрема з міським головою Ігорем Колихаєвим. Окрема подяка проректору Максиму Віннику, який цілодобово забезпечує життєдіяльність університету».

Крім того, Вчена рада Херсонського державного університету підтримала звернення до освітян з Росії та світу! Майже в повному складі, в дистанційному режимі провели обговорення та голосування. І в результаті одностайно підтримали спільну позицію щодо подій в Україні. З 45 членів Вченої ради 39 проголосували за звернення. Інші наші колеги не змогли вийти на зв’язок.

Декан факультету фізичного виховання та спорту, депутат міської ради Іван Глухов – один із тих, хто разом із багатьма херсонцями допомагають територіальній обороні.

Фахівці та волонтери соціально-психологічної служби ХДУ надають психологічну допомогу та підтримку всім, хто відчуває безпорадність чи розгубленість.

«Велика вдячність колегам за патріотизм, за віру в Україну, в силу наших Збройних сил! Щира вдячність усім міжнародним партнерам, які у важкий час підтримують нас!», – наголошує ректор ХДУ Олександр Співаковський.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів