Теплопостачанням і водою Херсон забезпечено

теплопостачання, водозабезпечення, Херсон
За інформацією Херсонської міської ради, Херсонський Водоканал та теплопостачальні підприємства працюють у злагодженому режимі.

Теплопостачанням місто забезпечене. За інформацією КП “Херсонтеплоенерго”, теплопостачання будинків, що обслуговуються підприємством, стабільне. Послуги з опалення надаються в повному обсязі. Фахівці на своїх робочих місцях, аварійні бригади чергують в режимі 24/7.

В АТ “Херсонська ТЕЦ” повідомляють, що підприємство працює у штатному режимі. Теплопостачання у квартири херсонців надходить стабільне. У зв’язку з воєнною ситуацією не працюють каси й абонентська служба.

Херсонський Водоканал працює у злагодженому режимі. Аварії відсутні.

Ведуться поточні роботи на мережах з ліквідації засмічень каналізації, по місту ліквідуються незначні витоки води. Всі виробничі дільниці в робочому стані. Всі чергові працівники – на робочих місцях. Диспетчерська служба: 42-22 -33, Контакт-центр: 050-811-18-86.

Вода місту, у тому числі в Антонівку подається цілодобово.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів