На Херсонщине вчера "скорую" не вызывали к пострадавшим от войны

Херсонщина, медики, война
За вчера, 28 февраля, впервые с начала войны служба 103 на Херсонщине не получила ни одного вызова к раненым и пострадавшим в ходе боевых действий по региону.

Это, конечно, не значит, что их не было совсем – где-то может не быть связи, а где-то просто некому было обращаться за помощью. Херсонские больницы работают в штатном режиме.

Сергей ЯНОВСКИЙ

P.S. Інформація щодо роботи херсонських лікарень станом на 28 лютого

КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша”: працює у штатному режимі, надаючи медичну допомогу за усіма профілями. За добу до лікарні надійшло 10 пацієнтів, переважно з підозрою на СОVID-19 та серцево-судинні захворювання.

Поліклініки лікарні працюють у штатному режимі – приймають чергові лікарі первинної медичної ланки. Медична допомога надається у повному обсязі, зокрема проводиться протиковідна вакцинальна кампанія.

Поліклініка №2 міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних: працює у штатному режимі. За добу до лікарні ушпиталено 9 осіб, з них – 8 через загострення хронічних захворювань. За час воєнних дій у лікарні народилося 12 малюків, 8 дівчаток та 4 хлопчика. За останню добу народилося двоє діток.

Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського: працює у штатному режимі, надаючи медичну допомогу за усіма профілями. За добу до лікарні надійшло четверо пацієнтів з травмами.

У пологовому відділені народилася одна дівчинка.

Поліклініка лікарні працює. Чергові лікарі первинної медичної ланки надають допомогу. За необхідності проводиться огляд вузькоспеціалізованих лікарів. Профогляди тимчасово не проводять.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів