На сайті міськради з'явилася мапа магазинів Херсона

сайт міськради, мапа магазинів
Відтепер на офіційному сайті міськради є мапа магазинів Херсона, що працюють. Завдяки допомозі містян, до яких звернулася міська влада й попросила допомогти з актуальною інформацією, тепер херсонці можуть слідкувати за магазинами міста онлайн. Особливо це актуально зараз, коли звичні способи зв’язку й пересування вулицями обмежені.

«Ми просили містян включитися в цю роботу не просто так. Міська влада робить все можливе для того, аби місто функціонувало й продовжувало створювати комфортні (наскільки це можливо) умови для херсонців навіть у такій складній ситуації, як зараз. Ми поставили завдання власникам магазинів, щоб вони відкрили свої об’єкти для містян в часи, коли, навпаки, людям як ніколи потрібні продукти та засоби першої необхідності. Повернулися до роботи підприємства, що випікають хліб. Місто працює. Вистояти ми зможемо лише завдяки нашим спільним позитивним діям», – зазначив міський голова Ігор Колихаєв.


Просимо також дистрибьютерів звернутися до власників магазинів та наполягти на тому, аби вони відкрили свої заклади й почали торгівлю. Продукти в місті є!
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон