Херсон намагаються забеспечити хлібом

Херсон, хліб, дефіцит
Три заводи херсонського хлібокомбіната намагаються налагодити постачання хліба у роздрібну мережу в умовах прифронтової зони.

Заступник голови правління підприємства Надія Дурова пояснює: «Доставляємо продукцію зараз тільки по Херсону. І справа не тільки в тому, що на околиці небезпечно – просто наші автомобілі працюють переважно на газі, а його на заправках катма.

Вчора, 25 лютого, перебої були ще й тому, що деякі водії просто не вийшли на роботу, оскільки побоювалися за своє життя. Втім, хліба достатньо, заявки задовольняємо. Від приватних підприємців – фізичних осіб приймаємо оплату тільки за готівку, великі торговельні мережі обслуговуємо і в безготівковій формі».

Стосовно запасів муки, то їх хлібокомбінат має достатньо, аби забезпечити потреби міста, як мінімум, до кінця тижня. Поповнити їх також нескладно – адже елеватор поруч. Аби тільки була електроенергія та газ для роботи пічок, та сировина – сіль, цукор, дріжджі, тощо. Та транспорт, який усе це везе, не потрапляв під обстріл.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів