На Херсонщині стартує оновлений проєкт "Шерифи"

Херсонщина, профілактика, правопорушень
23 лютого об 11:00 в Херсонській обласній державній адміністрації (І поверх, зал засідань) відбудеться підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво в рамках презентації оновленого формату проєкту «Шерифи».

Це має суттєво поліпшити громадський порядок, вплинути на профілактику правопорушень в громадах Херсонської області. Для реалізації оновленого проєкту визначені прикордонні територіальні громади Генічеського, Каховського та Скадовського районів.

Для втілення проєкту на новому якісному рівні в сучасних умовах, об’єднали й консолідували зусилля сторони-підписанти Меморандуму, - Херсонська обласна державна адміністрація, Херсонська обласна рада, Херсонський обласний центр зайнятості, Головне управління Національної поліції у Херсонській області та Херсонський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

ОНОВЛЕНО!

Підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво в рамках презентації оновленого формату проєкту «Шерифи», яке мало б відбутися 23 лютого, ПЕРЕНЕСЕНО на наступний тиждень.

Про час і дату проведення заходу повідомимо пізніше!

Управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів