Студенти Херсонського держуніверситету поділилися досвідом навчання в польському закладі

студенти, ХДУ, польський заклад
Троє студентів Херсонського державного університету повернулися з семестрового навчання в Університеті ім.Адама Міцкевича (Познань, Польща).

Сьогодні, 21 лютого, молодь зустрілася з ректором ХДУ Олександром Співаковським, аби поділитися враженнями та досвідом навчання в закордонному університеті. Ректор зазначає, що це важливий момент у реалізації академічної мобільності студентів ХДУ і, звісно, підвищенні конкурентоспроможності їх як майбутніх випускників. Адже Університет ім.Адама Міцкевича є одним із найбільших закладів Познані та одним з найкращих у Польщі.

Навчання тривало в період з 1 жовтня по 1 лютого. У семестровому навчанні взяли участь двоє студентів ІІІ курсу факультету бізнесу і права – Микита Сілкін та Ілля Юдін. А також третьокурсниця факультету української й іноземної філології та журналістики Любов Комаренко.

Студенти зазначають, що даний досвід був позитивним. Адже окрім набуття нових знань й компетентностей, за цей час їм вдалося ще й підвищити рівень володіння англійською мовою, так як навчання проходило англійською. І що не менш важливо, налагодити контакти з іноземними студентами, ознайомитися з європейською культурою.

Участь студентів у семестровому навчанні стала можливою завдяки активній роботі та співпраці відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності ХДУ з Університетом ім.Адама Міцкевича. За словами керівниці відділу Євгенії Ревенко, наш освітній заклад вже має позитивний досвід співробітництва з цим університетом. І це вже вдруге студенти ХДУ проходять семестрове навчання в закладі-партнері.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів