Жителі Херсонщини запасаються легальною зброєю

Херсонщина, жителі, зброя
Загроза вторгнення на Херсонщину російських військ з окупованого Криму спонукала декого з місцевих жителів подумати про легальну купівлю вогнепальної зброї для оборони.

Втім, не можна сказати, що на неї так уже раптово виник ажіотажний попит. Швидше, він залишається приблизно таким самим, як і був, себто стабільно високим.

У відділі комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини повідомили: з січня по 17 лютого цього року підрозділ дозвільної системи МВС у регіоні видав 136 дозволів на придбання різних видів «цивільної» зброї. Для порівняння: за перші два місяці минулого року мешканці області отримали 153 такі дозволи, а всього протягом 2021-го – 1829 дозволів.

Однак українські військові ставляться до такого бажання завести власний «ствол» заради протидії агресорам доволі скептично. Бажаючим захищати свої родини від очікуваної навали потужних ворожих сил вони радять вступати до лав територіальної оборони, де видають не мисливські рушниці чи «травматики», а бойову зброю. Ще й навчають нею вправно користуватися, аби стрілець був загрозою для окупанта, а не сам для себе чи для оточуючих.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон