Нардеп з Херсонщини у лідерах серед порушників законодавства

Херсонщина, нардеп, закон
Народний депутат Олексій Ковальов з Херсонщини у п'ятірці рекордсменів за кількістю виконавчих проваджень За даними аналітиків YouControl, в Олексія Ковальова 10 виконавчих проваджень. Він перебуває на четвертому місці у п'ятірці рекордсменів - порушників.

Очолює цей список депутат від фракції "Слуга народу" Ігор Негулевський. На його рахунку 28 виконавчих проваджень. На другому місці ‒ його колега з президентської фракції ‒ Володимир Тимофійчук. Він зібрав 19 проваджень. Одразу за ним позафракційний депутат-мажоритарник з Донеччини ‒ Євген Яковенко, 16 виконавчих проваджень.. І замикає п’ятірку Ілля Кива від фракції ОПЗЖ з дев'ятьма виконавчими провадженнями.

"Найпоширенішою причиною виконавчого провадження серед депутатського корпусу є стягнення коштів на користь держави за різного роду адміністративні правопорушення. Найчастіше йдеться про стягнення штрафів за порушення правил дорожнього руху, стягнення аліментів, стягнення витрат виконавчого збору та провадження, конфіскація майна вилученого митними органами тощо", - розповів заступник керівника YouControl з правових питань Данило Глоба.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон