У Херсоні на театральній сцені буде "Час кохати"

Херсон, театр, гастролі
В Херсон із гастрольною виставою приїде Заслужений артист України Сергій Кияшко. Всього на один вечір він повернеться на рідну сцену - лише 22 лютого у театрі Куліша відбудеться гастрольна вистава за участю артиста - добра комедія «Час кохати».

Окрім нашого земляка, на сцені ви побачите народну артистку України Світлану Золотько та заслужених артисток України Олесю Жураківську і Віталіну Біблів.

...Ця історія — це зворушлива і забавна «іронія долі». Її сюжет простий — в одній квартирі «прикуті один до одного» живуть дві жінки, мати і донька. Одна вже наближається до завершення свого життя, друга — давно переступила вік, коли закохуються, створюють сім'ю, народжують дітей. Одній не дозволяє вийти в світ — інвалідний візок, іншій — бажання розділити з матір'ю її самотність.

Але раптом, в один прекрасний день, напередодні Нового року трапляється диво. Нічого чарівного або казкового, просто в їх життя втручається нова людина ... І цього було достатньо, щоб їх долі круто змінилися. Взаємовідносини між матір'ю і донькою, чоловіком і жінкою, сімейне життя, самотність, покарання за скоєний вчинок — теми, підняті автором.

Все можливо, якщо дозволити собі повірити в можливе щастя, якщо дуже любити людей і бути готовим до самопожертви заради порятунку іншого. Тепла, сповнена любові історія, яка допоможе дуже багатьом зігрітися від холодного життя, повірити в краще і ще раз переконатися в тому, що дива трапляються.

Це не казка для дорослих, це просто наше життя, розказане добрими людьми для добрих людей...

Альона МОВЧАН


Вистава створена за п'єсою Надії Птушкіної «Поки вона вмирала». Режиссер — Тетяна Губрій. Продюсер — Тетяна Єдемська і театральне агентство ТЕ-АРТ.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів