У Херсонському держуніверситеті функціонує Офіс іншомовної освіти

ХДУ, рівень англійська мова
У Херсонському державному університеті активно функціонує Офіс іншомовної освіти, який надає якісні освітні послуги для студентів, викладачів та співробітників. Про основні напрямки роботи центру розповіла провідна фахівчиня Офісу Олена Ставенко.

– Які програми навчання для викладачів університету наразі існують?

– Для викладачів та співробітників наразі проходить навчання в трьох групах. Одна – з початковим рівнем знань англійської мови, друга – з базовим і третя – з достатнім рівнем.

– Окрім групових занять Офіс надає й індивідуальні послуги. Чи є значна різниця між формами навчання?

– Звичайно, ефективніше займатися індивідуально. Проте, виникає питання вартості. Одне індивідуальне заняття коштує більше, ніж одне заняття в групі. До навчальних груп викладачів наразі приєдналися нові слухачі і, аби відпрацювати заняття, пропущені в минулому семестрі, ми пропонуємо відвідати декілька індивідуальних уроків.

– Яка кількість студентів навчається за вашими курсами?

– Минулого року на курсі з підготовки до ЄВІ у нас навчалося близько 100 слухачів. Це були групи дистанційного, очного та змішаного формату. На інтенсивному курсі з англійської мови для студентів у минулому семестрі було три групи, приблизно 30 осіб. На другу половину навчального року поки що набралася одна група – 10 студентів. Наразі курс підготовки до ЄВІ відвідує три групи, приблизно 30 осіб. До речі, на цей курс на наступний семестр записалося близько 25 студентів.

– Чи плануються якісь нововведення в роботі Офісу іншомовної освіти?

– Одне з нововведень – безкоштовні вебінари для учнів з підготовки до ЗНО. Також з 14 лютого розпочалися консультації з підготовки до ЄВІ для здобувачів вищої освіти в якості допомоги від університету тим, хто планує вступати до магістратури. Основна мета цих консультацій – популяризувати наші освітні послуги. Також продовжується робота «Speaking Club», який відновив роботу з 14 лютого. В планах ввести курс з підготовки до ЄВІ з німецької мови, для тих, хто раніше не вивчав англійську.

– До речі, які іноземні мови ви викладаєте на курсах?

– Основний напрям нашої роботи – створення англомовного середовища в університеті. Однак, з 21 лютого запускається курс з турецької мови. Він розрахований на 4 місяці.

– Чи проводите Ви курси підготовки до ЗНО для школярів?

– З другого семестру стартуватимуть безкоштовні консультації підготовки до ЗНО для школярів. У формі вебінарів на платформі Zoom ми будемо розповідати про те, як якісно та швидко опанувати програму зовнішнього незалежного оцінювання. Тож запрошуємо всіх охочих долучитися! Також на базі Офісу учні шкіл можуть стати слухачами інтенсивного курсу з англійської мови.

– Чи вважаєте Ви знання іноземних мов необхідними в сучасному світі?

– Звичайно, такі знання вкрай необхідні кожному. В першу чергу, для викладачів. Адже вони займаються наукою, пишуть та читають міжнародні статті, беруть участь у конференціях, де також потрібна англійська мова. Для студентів володіння іноземними мовами є необхідним, адже вони планують весь час розвиватися. Тим більше, в сучасному світі нас оточують англійські слова, тексти, фільми тощо. Сьогодні більшість віддає перевагу подорожам, де також володіння іноземними мовами стане в нагоді.

– Які поради Ви можете надати студентам, щоб вивчення будь-якої іноземної мови було якісним?

– Аби навчання було із задоволенням, я раджу оточити себе іноземною мовою: налаштувати мову телефону, дивитися фільми мовою оригіналу, читати книжки тощо. Щоб воно було якісним, варто потренуватися з висококваліфікованими викладачами.

За детальною інформацією звертайтеся до Офісу іншомовної освіти Херсонського державного університету (гол.корпус, каб.302).

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон