У Херсоні під час демонтажу оглядового колеса технагляд зафіксував зірвані болти кріплення

Херсон, оглядове колесо, демонтаж
Із вчорашнього дня в парку Херсонська Фортеця ведуться роботи з демонтажу оглядового колеса. Про це повідомляє пресслужба Херсонської міської ради.

Сьогодні служба технічного нагляду зафіксувала дефекти конструкції атракціону, при яких подальша його експлуатація, без попередньої реконструкції, становитиме загрозу життю та здоров’ю.

Так, на одній із стріл з 6 кріпильних болтів – 2 зірвані.

«Приховані дефекти виявляються повсюдно. Їх фіксує технагляд. Після завершення демонтажу, ми надамо дефектні акти на ознайомлення громадськості», – зазначає директор КМ «Гарантія» Ігор Семенчев.

Нагадаємо, що оглядове колесо у Херсоні, згідно договору з підрядником, демонтуватимуть до 25 лютого. На його місці, згідно рішення виконавчого комітету міської ради від 15 грудня, побудують спортивний кластер «Урбан – парк». Таке рішення прийнято з метою реалізації програм Президента України «Велике будівництво» та «Здорова Україна». На будівництво урбан-парку держава виділить 70 млн. грн.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон