Петро Порошенко на Херсонщині закликав «Жити по-новому»

Кандидат в Президенти України Петро Порошенко переконував херсонців жити по-новому – жити безпечно, чесно, безбідно, вільно і по-європейськи!

Саме про це говорив Петро Порошенко під час свого робочого візиту на Херсонщину, який почався 11 травня у місті Нова Каховка зустрічами з каховчанами

Жити безпечно

Петро Порошенко провів переговори зі світовими лідерами і запевняє: «Німеччина, Польща, Європейський Союз, США твердо стоять за суверенітет територіальної цілісності України. Німеччина чітко вимагає скасування незаконного референдуму на Сході України. Адже навіщо він потрібен? Нехай люди йдуть на президентські вибори та голосують, обирають гідного кандидата, без референдумів та зброї, тому, що жити по-новому означає жити безпечно!»


Жити чесно

Але однієї безпеки для країни не достатньо, упевнений Петро Порошенко, потрібно ще й жити чесно, без брехні: «І починати жити чесно слід з себе самого в першу чергу. Саме тому, я, Петро Порошенко, пішовши на президентські вибори, чесно задекларував свої доходи, аби вся країна знала, де я взяв гроші. Торгова марка «Рошен» є найбільшим платником податків. З кожної копійчини, яка занесена в декларацію сплачені усі податки. Це чесно у порівнянні з тими, хто декларує про свої маленькі квартири, а тим часом платить величезні кошти за участь у політичних програмах на телебаченні. Тому жити по-новому – це жити чесно!»


Жити безбідно

Також Петро Порошенко, бачить нове життя українців без злиднів і негараздів, а навпаки у спокої та достатку, адже нове життя має бути не бідним: «Українці є найкращими працівниками, тільки на Херсонщині велика кількість гідних спеціалістів. Але люди виїжджають за кордон. Чому? Тому що, людину праці у нашій державі не цінують. Середня заробітна платня по Херсонській області становить 2400 гривень, але багато хто і 2000 не отримує. А знаєте ви, що працівники «Рошену» менше 6000 не заробляють? Так давайте зробимо так, щоб усі українці мали таку ж зарплатню, тому що, жити по-новому, жити – безбідно!»


Жити по європейські

Це, в переконаннях Петра Порошенка означає жити вільно, демократично, за європейськими цінностями поваги до людини і її прав - з європейськими справедливими судами та з європейським рівнем життя, з стандартами європейської держави, де будуть гідні зарплатні і пенсії для українського - європейського народу!

Тетяна Бойко

Фото Олександр Корняков

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів