Херсон завчасно розпочинає боротьбу з амброзією

Херсон, амброзія, боротьба
Аби цьогоріч вчасно розпочати боротьбу із карантинним бур’яном, від якого потерпають багато мешканців Херсонської громади, під час засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку депутати розглянули питання виділення відповідних коштів.

- Питання боротьби з амброзією дуже важливе та актуальне для нашого міста та громади вцілому. Минулого року була розроблена відповідна програма, яка була частково профінансована.

Цього року ми плануємо профінансувати відповідну програму в повному обсязі, аби це був дійсно комплексний підхід. Ми надали доручення Департаменту міського господарства зробити відповідні розрахунки, з урахуванням приєднаних територій. Аби потім ми вже змогли направити цільові кошти на закупівлю відповідного препарату, – зазначив голова "бюджетної" комісії міської ради Андрій ДМИТРІЄВ.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів