Випускник Херсонського держуніверситету передав у музей ХДУ свою медаль

випускник, ХДУ, медаль
Сьогодні, 16 лютого, до Херсонського державного університету завітав випускник факультету фізичного виховання та спорту 2020 року Микола Танцерев. Він виступив з ініціативою – поділитися найкращим своїм досягненням – золотою нагородою з Чемпіонату світу з прибережного веслування, що проходив у Португалії.

Як розповів Микола, під час навчання в нашому університеті став майстром спорту України з веслування. Наразі він виконав норматив заслуженого майстра спорту. «Саме в стінах рідного університету і факультету фізичного виховання та спорту я здобув цікавий й потрібний досвід, який допоміг сформуватися мені як спортсмену, особистості, і продовжує формувати моє світобачення.

І сьогодні, в День єднання, хочу поділитися найкращим досягненням на цей момент – золотою нагородою з чемпіонату світу 2021 року, що проходив у Португалії, з прибережного веслування в екіпажі четвірки парної зі стерновим. У мене медалі дві, одну з них, як половину себе, хочу подарувати університетові, як символ нашого єднання», – наголосив Микола Танцерев.

Також він висловив вдячність Херсонському державному університету, факультету фізичного виховання та спорту за роки навчання, цінні знання зі спеціальності, завдяки яким спортсмен здобув найвищі нагороди. Адже немає факторів, які можуть заважати здобувати медалі, якщо маєш знання.

А молоді Микола побажав: «Розвивайте свій потенціал та вірте в себе! Ми разом, ми єдині і можемо робити цей світ кращим! Все в наших руках! Саме ми маємо зробити нашу Україну сильною та єдиною державою».

Ректор університету Олександр Співаковський відмітив, що іноді кажуть, що в Херсонському державному університеті готують тільки вчителів: «Але зі стін нашого університету виходять й чемпіони світу, й чемпіони Європи, переможці Олімпійських ігор. Адже університет – корпорація по обслуговуванню освітніх інтересів студентів і для нас дуже важливо створювати умови для молоді. А викладачі – це тільки плече для розвитку студентства. Сподіваюся, що серед вас також будуть переможці та чемпіони», – звернувся до присутніх студентів Олександр Співаковський і передав медаль декану факультету фізичного виховання та спорту Івану Глухову.

Сьогодні Микола Танцерев – майстер спорту України з академічного веслування, дворазовий чемпіон світу з прибережного веслування, виконав норматив заслуженого майстра спорту України.

«Найголовніше, що дав мені Херсонський державний університет – це можливість обирати самостійно, ким я буду і ким хочу стати. Саме тут я досягнув і збагнув того, що мені дійсно подобається спеціальність. Я прагну спрямовувати свої сили в цьому напрямку.

Зараз я починаю тренувати молодих спортсменів, продовжую вдосконалюватися як професіонал, як спортсмен. Буду намагатися пройти відбір на Олімпійські ігри в 2028 році. Сподіваюся, що у мене буде довга спортивна кар’єра. Адже моя спортивна практика це дозволяє», – розповів Микола.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон