Херсонський ХАБАД доєднався до ініціативи Президнента

Херсон, Хабад, Президент
Указом Президента України 16 лютого 2022 року встановлено як День єднання. Єврейський народ прекрасно усвідомлює, що єднання заради миру - одне з основних завдань сьогодення. Саме тому вчителі, батьківська громада та вихованці НВО "ХАБАД" доєдналися до ініціативи Президента України.

Дошкільне відділення НВО ''ХАБАД'' узяло участь у процесі винесення та підняття Державного Прапора України. На занятті з розвитку мовлення діти разом із вихователями говорили про державні символи, знайомилися з такими поняттями, як "єднання" та "національна свідомість".


Учителі, учні, батьківська громада зустрілися на онлайн-конференції, під час якої разом з усією країною прослухали Державний Гімн України, створили власну мальовану мапу нашої країни та в бесіді вкотре наголосили на тому, що єврейська громада Херсонщини підтримує суверенітет та цілісність Української держави і додержується принципів її єдності.

За матеріалами НВО ХАБАД
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів