У Херсоні перевірили підвальні укриття та провели евакуаційні тренування в дитсадках

Херсон, школи, дитсадки
У Херсоні проведено моніторинг стану підвальних приміщень закладів дошкільної освіти За висновками робочої групи підвали будівель приведені в належний санітарний стан, сухі, обладнані лавками, стільцями, в наявності запаси питної води. Системи електропостачання, опалення, комунікацій знаходяться у задовільному стані. У кожному приміщенні є природна вентиляція.

Крім того, у херсонських закладах дошкільної освіти проводяться тренувальні евакуації спільно з представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій в Херсонській області та фахівцями районних секторів з питань цивільного захисту.

Евакуація проводилась згідно з схемами, які знаходяться на кожному поверсі. Перевірялися всі приміщення, звірялися списки присутніх та наявних у закладі дошкільнят і працівників.


P.S. Тренувальні евакуації також відбуватимуться у школах після повернення дітей до навчальних закладів із дистанційного навчання.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон