Олександр Самойленко: Хочу, щоб День єднання став для кожного з нас по-справжньому державним та урочистим

Херсон, облрада, Самойленко
Сьогодні, 16 лютого вперше українці відзначають День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 підписав Президент України 14 лютого. Відтепер щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято.

З цієї нагоди херсонці зібралися на схилах Дніпра біля обласної бібліотеки ім. Олеся Гончара. На захід прийшли люди з синьо-жовтими прапорами та патріотичною символікою.


Під звуки гімну України Державний Прапор України на головному флагштоці підняли солдати військової частини 3056 Національної гвардії України – Роман Жилка та Максим Веселов.


«Для мене єдність – це те, що ми в різних конфесіях, говоримо по-різному, і по суті є різними людьми, але ми всі живемо в одній країні. Вчора обласні депутати попри різні політичні погляди одноголосно підтримали фінансування територіальної оборони. Це і є єдність!

Хочу, щоб День єднання став для кожного з нас по-справжньому державним та урочистим. Україна – єдина!», – зазначив у своєму виступі голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.


Після підняття державного прапора священники різних конфесій провели спільну молитву за мир в Україні.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон