Альберт Черепаха: Для мене велика честь підтримувати захисників та допомагати їм

Черепаха, подяка, військові
Депутат Херсонської обласної ради Альберт Черепаха отримав Подяку від імені начальника артилерії військової частини А1736 підполковника Сергія Ліпського за сприяння, підтримку та неоціненну допомогу в цей складний час для військовослужбовців Збройних Сил України.

- Підтримка Збройних Сил України – святий обов’язок кожного громадянина, адже військовослужбовці стоять на захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини. Вони – наша гордість, надія та опора. Намагаюся ніколи не стояти осторонь потреб ЗСУ. Для мене велика честь підтримувати захисників та допомагати їм!
Дуже приємно було отримати Подяку від імені начальника артилерії військової частини А1736 підполковника Сергія Ліпського. Дякую й вам, шановні військовослужбовці, за теплі й щирі слова на мою адресу. Ви завжди можете розраховувати на мене. У свою чергу бажаю вам успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань! - запевнив Альберт ЧЕРЕПАХА.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон