Ігор Король: Поліція Херсонщини забезпечить правопорядок та стабільність за будь-яких обставин

Херсонщина, поліція, король
Після трьох днів на посаді начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Ігор Король висловив свою позицію щодо подальшої роботи поліції:

- Для мене велика відповідальність очолити поліцію Херсонщини. 12 лютого під час тактико-спеціальних навчань підрозділів системи МВС у с. Каланчак особовий склад ГУНП разом з іншими відомствами МВС продемонстрував злагоджені дії реагування на виникнення надзвичайних ситуацій та у разі дестабілізації. І це головне.

Запевняю, поліція області забезпечить правопорядок та стабільність за будь-яких обставин! Відсьогодні і до 19 лютого особовий склад переведений на посилений варіант несення служби. Поліція діє на упередження і на виявлення внутрішніх та зовнішніх загроз.

Крім цього, пріоритетними завданнями залишаються належне реагування на заяви та повідомлення громадян, розкриття злочинів, контроль за чесним і неупередженим виконанням підлеглими поліцейських функцій, ефективне впровадження в регіоні всіх ключових проєктів Нацполіції: «Поліцейський офіцер громади», «Custody records», відкриття фронт-офісів.

Завдання складні і дуже важливі, потребують непростих, але виважених рішень. Хочу запевнити, що я особисто відкритий до діалогу та обговорення проблемних питань. У фейсбук я рідко заходжу, тому чекаю на ваші пропозиції/звернення на електронну адресу: sdz@hr.npu.gov.ua
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон