На Херсонщині поліцейські проводять заходи, спрямовані на перевірку дотримання карантинних обмежень

Херсонщина, карантинні, обмеження
Поліцейські Херсонщини продовжують здійснювати контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів, зокрема норм Постанови Кабінету Міністрів України № 1236. Щодня на території області працює близько 40 мобільних груп, до складу яких окрім співробітників поліції входять представники Держпродспоживслужби, муніципальної охорони та Укртрансбезпеки.

Як повідомив заступник начальника поліції Херсонщини Денис Захарченко, за минулий тиждень поліцейські перевірили майже 5500 суб’єктів господарювання. З їх числа: понад 1500 пасажирів громадського транспорту, 590 перевізників, близько 1000 закладів громадського харчування, 219 продовольчих і непродовольчих ринків, а також 2115 закладів, які працюють у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, торговельно-розважальні центри, готелі, заклади культури й освіти, фітнес-центри та інші об’єкти. За фактами виявлених порушень карантинних вимог поліцейські склали 34 адміністративні протоколи за ст.44-3 КУпАП, з яких 13 ˗ за перебування у закладах без COVID-сертифікатів, за що передбачено мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень.

Також поліцейські перевіряють достовірність сертифікатів. За минулий тиждень здійснено близько 1900 перевірок таких документів. Нагадаємо, що як видача, так і використання підроблених документів – це злочин. Відповідно до ч.1 ст.358 Кримінального кодексу України, підроблення документу карається штрафом до 17 тисяч гривень або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років. У свою чергу ч.4 ст.358 ККУ передбачає, що використання завідомо підробленого документа карається штрафом до 850 гривень або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років.

Поліція Херсонщини закликає громадян дотримуватись протиепідемічних заходів, соціальної дистанції, використовувати засоби індивідуального захисту, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів