Херсонців закливають зробити подарунок бібліотеці

Херсон, книга, бібліотека
Сьогодні, 14 лютого – Міжнародний день дарування книг. У такий день люди доброхітно дарують книги і надихають на це інших. Ось вже 10 років свято об’єднує всіх, хто не тільки сам любить книги, а й дарує можливість читання іншим людям.

Бібліотеки впродовж багатьох століть для своїх читачів збирають книги – пам’ятки людської думки. Тому саме з 14 лютого херсонська Гончарівка розпочинає акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ НОВУ КНИГУ!».

Зауважимо, що 2022-й рік для закладу – знаковий, адже Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара цьогоріч відзначає своє 150-річчя.

“До святкування ювілею пропонуємо зробити свій власний дарунок користувачам нашої книгозбірні. Дарувати книгу і розуміти, що комусь вона буде цікава і корисна, – це здорово.

Книга може бути і кращим другом, і наставником, а іноді навіть здатна змінити життя. Отже, вчасно прочитана книга – величезний успіх. Тож, приєднуйтесь до акції – подаруйте справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки. А Гончарівка гарантує, що кожна книга знайде свого поціновувача!”

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів