Команда партії "Наш край" Херсонщини продовжує вручати дітям подарунки

Херсонщина, наш, край
Голова фракції партії "Наш край" в Олешківської міської ради разом із колегою по фракції Тетяною Іващенко та депутатом Виноградівської ОТГ від партії "Наш край" Віктором Богачуком, нагородили дітей - учасників акції "Солодка годівниця".

Команда партії "Наш край" Херсонщини продовжує вручати дітям, які взяли участь в акції, але не дісталися перших трьох місць, заохочувальні призи.

Як зазначив депутат від "Нашого краю" Павло Потоцький, подарунки, які він вручив дітям, це їхня відзнака за те, що долучилися до гарної справи та небайдужі до навколишнього світу: "Разом із командою однопартійців ми довели, що слово "підтримка" кожен із нас, навіть дитина, може наповнити змістом і зробити щось корисне вже у юному віці. Наша команда тільки допомогла їм долучитися й продемонструвала, що кожна гарна справа відгукується позитивом, а добро повертається" - відзначив він.


Депутат Потоцький взяв на себе зобов'язання особисто, разом із колегами відвезти подарунки переможцям, які в своїй громаді набрали найбільшу кількість лайків за свої пости із годівницею для птахів. Кожен з дітей отримав в подарунок фітнес-браслет.

Так, винагорода поїхала до Діми Крецу та Кіри Нікулінської в Брилівку, до Насті Фролової в Олешки та до Яни Чайки із Тарасівки. Фітнес-трекер отримав і молодший син Павла Потоцького, який, до речі, набрав найбільше лайків з усіх учасників Олешківської громади.

"Нашкраївці" в інших громадах Херсонщини ще продовжують розвозити подарунки - призи, які діти заслужили власною наполегливістю і талантом.

ХОО ПП НАШ КРАЙ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон