На Херсонщині новий антирекорд встановили браконьєри

Херсонщина, браконьєри, антирекорд
Минулого року рекордних збитків за всю історію новітньої української незалежності завдали природі браконьєри на Херсонщині.

Херсонський рибоохоронний патруль у 2021 році виявив 1487 таких правопорушників, котрих оштрафували на 772,8 тисяч гривень. У них вилучили 15,5 тонн свіжої риби, а також 3071 заборонене знаряддя лову, з них 2247 сіток загальною довжиною 51 кілометр.

Цього вистачило б, аби повністю перекрити Дніпро на ділянці від обласного центру до села Олександрівка на межі Херсонщини та Миколаївщини! Збитки навколишньому середовищу досягли 8,8 мільйона гривень, що майже втричі більше, ніж у 2020-му (2,9 мільйона гривень).

Відшкодування за них надходить до державного бюджету. І тут постає питання: а скільки з цих мільйонів повернулося охоронцям водних багатств краю у вигляді нової техніки, зброї, оптики, іншого екіпірування?

Відповідь – ніскільки. У поточному році Херсонському рибоохоронному патрулю не надали додатково ніяких човнів та двигунів, та й узагалі нічогісінько, окрім звичайного фінансування на утримання й зарплату та коштів на мінімально необхідні запаси пального. Коментарі, як то кажуть, зайві.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон